Najděte půjčku ve všech regionech

sloučení nebankovních půjček do 15 000 kč

Výhodná online půjčka

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Hradec Králové

21. 11. 2018

Univerzitní město Hradec Králové má zástoupení 3 univerzit. Počeštěný názov město získalo počas husitské revoluce, při kterém se město postavilo na stranu Jana Žižky.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Brno

20. 11. 2018

Město Brno je významným střediskem vysokého školství. Sídlí tam prěs 30 fakult, čtrnáct univerzit a jiných vysokých škol. Je sídlem Jihomoravského kraje

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chci více infoOblíbeným úvěrovým produktem je půjčka Zaplo, která se poskytuje všem pracujícím i bez prověřování záznamů v registrech dlužníků.

Všechny nabízí několik úrovní jackpotů – Bronzové, Stříbrné, Zlaté a Synot dokonce i Diamantové.

Samozřejmě si také můžete vybrat peníze z bankomatu označeného výše uvedeným logem.

Online casino LuckyBet má platnou licenci Ministerstva financí ČR.


©   CoolPujcky.cz - Často kladené otázky Konsolidace půjček Česká spořitelna Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021A vy jim s tím kdykoliv dokážete pomoci, protože přesně tuhle aplikaci už přece sami dávno používáte.

Doplňkové služby jsou sjednatelné ke každé variantě havarijního pojištění dle aktuálního sazebníku a výše poskytovaného pojistného plnění.

Spousta bank i nebankovních společností navíc odměňuje poctivé a věrné klienty, kteří závazky zodpovědně splácejí různými výhodami.

Negativní záznam v registrech bývá problémem u bank i některých nebankovních společností, u P2P půjček tomu tak být nemusí.

Například Portugalsko, které dosahuje podobného ekonomického výkonu jako Česká republika, dává žadateli až 3 000 eur (asi 80 000 Kč), elektrické vozy tam zaujímají 5,7 %.

Samozřejmě že ani v našem srovnávači, nepracuje nikdo zadarmo – služba je však zpoplatněna poskytovatelům půjček, nikoliv žadatelům o ni.

CoolPůjčky.cz » Konsolidace půjček srovnání bank » Presto půjčka sloučení úvěrů UniCredit Bank

Pokud vám však nedělá problém vložit do hry vlastní peníze, abyste získali co největší bonus, využijte MEGABONUS u Fortuny v hodnotě až 50 000 Kč.

S půjčkou Everyday Plus tak získáte od 100 do 50 000 Kč s dobou splatnosti 61 dní až 80 měsíců.


Stačí mít šťastnou ruku.

Zabývá se poskytováním spotřebitelských nebankovních půjček a o jejích kvalitách svědčí… Více informací o společnosti Tommy Stachi s.r.o.

Může o půjčku bez papírů žádat i občan cizího státu?

V krajním případě budou automaticky převedeni pod regionálního dominantního dodavatele, takže každopádně nezůstanou bez proudu ani bez tepla.

Pokud bude jejich bonita odpovídající, tak peníze mohou dostat.

Jak konsolidace, tak refinancování mají za úkol zjednodušit a především zvýhodnit splácení půjček.

Nyní přichází na řadu další nezbytné údaje. Jedná se o:

©   CoolPujcky.cz - Konsolidace půjček Zuno do 500 000 Kč Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021

Na tradiční vánoční mši se ale překvapivě chystá až třetina lidí.


Pokud by cestovní pojištění k platební kartě obsahovalo ještě i další pojištění, jedná se o světlou výjimku. 

V takovém případě řada turistů volila metodu, kdy veškeré závady nahlásila až ke konci pobytu, případně až po návratu, a rovnou žádala kompenzaci za vzniklé nepříjemnosti.

Teplo z primárního okruhu se předává přes parogenerátory do sekundárního okruhu.

S radostí oznamujeme, že šťastným výhercem naší kampaně „Šance vyhrát 30 000 Kč za svá předsevzetí pro příští rok“ se stala Marcela T., mob. telefon 77360....

Abyste si mohli zažádat o konsolidaci půjček od Zuno banky, nemusíte nikam jezdit ani telefonovat.

V čem jsou ale právě soukromé půjčky lepší než bankovní? Proč byste měli jít raději k soukromníkovi než do banky? A jaké výhody najdete u soukromých půjček? To vše si popíšeme právě zde.

Spuštění bankovní identity pro klienty Air Bank je postupné, stejně jako tomu bylo a bude u ostatních bank, které bankovní identitu spustily nebo ji v budoucnu spustí.

A zvolte tu, která je nižší.

Půjčíme vám od 10 000 do 250 000 Kč. Sjednání online půjčky nic nestojí. Zdarma je také její vedení a doplacení. Finance navíc můžete použít na cokoliv chcete, protože naše půjčka je bezúčelová.


Česká spořitelna konsolidace půjček nabízí spojení úvěrů od 20 000 Kč do 800 000 Kč, přičemž lze konsolidovat maximálně 10 různých dluhů.

Platformy Bondster nebo Mintos jsou v tomto ohledu mnohem pomalejší.

Výherní automat Double Game na Vás čeká kupříkladu v online casinu Betor.

Žadatel si může u mnoha nebankovních společností sám zvolit, zda chce peníze vyplatit na účet anebo poštovní poukázkou.


Stačí vyplnit a odeslat svoji žádost o půjčku a do 1 minuty se dozvíte, zda jsme žádost schválili, nebo zamítli.

 • Ať tak nebo tak, obvyklým požadavkem bývá věk minimálně 18 let, vlastní bankovní účet (neplatí pro hotovostní půjčky) a potvrzení o výši příjmu.
 • Částka 10 000 Kč bývá horní hranicí pro nové klienty, jinde však půjčí i více – obvykle však do 20 000 Kč, a je tedy na vás, jakou částku zvolíte.
 • Dále by neměl mít negativní záznam v některém z registru dlužníků.
 • Jak se dozvídáme z různých stran, banky si z odložených splátek nakonec přece jen vytvořily důvod pro bonitní škraloup, a to i přes fakt, že vládní pomoc původně tuto praxi zavrhovala.
 • Pokud už Češi plánují utrácet, v drtivé většině počítají s tím, že vše zaplatí z úspor.

Nejedná se tedy o sloučení více půjček do jedné, ale převedení jedné půjčky k jiné finanční instituci za účelem získání výhodnějších podmínek.

Tento registr slouží k výměně informací mezi jednotlivými bankami a pobočkami zahraničních bank o úvěrové historii klientů.

Půjčku Benefi lze využít k různým účelům – mimo jiné se hodí i na refinancování vašeho stávajícího úvěru, nebo jako sloučení více půjček do jedné.

Mezi další výhody patří akce s vracením půjček, u těch s nejdelší splatností lze získat zpět až 10 splátek (úspory jsou pak v řádu desítek tisíc).

Pamatujte také na to, že každé nesplácení úvěru nebo hypotéky se odráží v registrech, což vám může ztížit a zpravidla také znemožnit další půjčky v bance (i u některých nebankovních společností, které nenabízí půjčky bez registru).

Bonitní zkoumání není tak detailní, respektive úvěrová společnost poskytující mikropůjčky zkoumá spíš to, jestli vám bude během exekuce co zabavit, než jestli budete schopní splácet.

Jedná se zkrátka o kufřík nebo tašku (cabin baggage či hand baggage), kterou si s sebou můžete bezplatně vzít přímo do letadla. Na přesném typu nezáleží, musíte ovšem dodržet limity pro jeho velikost.

Množství a hloubka vody na silnici: Čím je voda hlubší, tím těžší je pro pneumatiky zachovat přilnavost.

Pokud má člověk vlastní nemovitost, kterou může poskytnout jako zástavu, může bez problémů získat půjčku od celé řady nebankovních poskytovatelů, kteří nevyžadují kontrolu registru dlužníků nebo potvrzení o příjmech.
Její charakteristikou je fakt, že spadá do segmentu mikropůjček.

 • Při úvěrových produktech jako jsou půjčka ihned, expres půjčka nebo rychlá půjčka je maximální možná poskytnuta částka řádově nižší oproti jiným produktům.
 • Co se týče samotných financí - místo ukládání peněz na účet stavebního spoření si šetřím peníze na běžném účtu (bez jakýchkoliv poplatků).
 • Máte-li havarijní pojištění sjednané, je to skvělé. Ještě však nemáte vyhráno. Zkontrolujte si před vámi plánovanou cestou nastavení vaší pojistné smlouvy. Zaměřit byste se přitom měli zejména na tyto parametry:
 • Zákon o oběhu bankovek a mincí neupravuje příjem platebních karet.
 • Některé banky vám vystaví „hypoteční certifikát“, který není pro banku závazný, ale může vám pomoci při rychlém vyjednávání s makléřem při koupi.Na nebankovní půjčku MAXI si můžete nastavit výši splátek, která vyhuvuje vám.

 • Jak jsme zmínili výše, stále přibývá lidí, kteří pracují v Praze, ale nedosáhnou na vlastní bydlení v hlavním městě.
 • Vždy záleží na tom, jak bude sloučení půjček nastaveno.
 • Konsolidace půjček je vlastně sloučení více půjček do jednoho většího balíku.
 • Vše si můžete snadno zjistit v úvěrové kalkulačce na webu www.kb.cz, kde je přehledně uvedena maximální výše úvěrové splátky, úroková sazba, RPSN i celková splatná částka.
 • S půjčkou Kamali dnes získáte až 10 000 Kč při první žádosti.

Dobrý den, na začátku měsíce jsem zazmatkovala a veškeré úspory zaměnila za eura.

 • Sloučení půjček můžete ušetřit tisíce na měsíčních splátkách
 • Obchodník proto musel často svou měnu měnit za cizí.
 • Sloučení obou společností se stalo logickým vyústěním dosavadního dynamického rozvoje skupiny Home Credit v České republice.
 • Co vás v takovém případě čeká? Především vždy přivolejte Policii ČR.
 • O půjčku je možné zažádat u bankovních a nebankovních institucí.


Limit 5 000 – 300 000 Kč

„Když lidé o půjčce jen uvažují, většina z nich se rozumně přikloní k co nejnižší ceně.Poskytneme Vám peníze na cokoliv, a to od nejvýznamnějších nebankovních společností jako jsou Home Credit, Ferratum, Citibank, Credium, Provident nebo Vivacredit.

O nálepku si můžete zažádat ve svém internetovém bankovnictví, na pobočce nebo po telefonu. První nálepku od nás máte zdarma, jakoukoliv další pak za 100 korun.

Půjčka 1 000 – 300 000 KčPůjčky zdarma jsou doménou především nebankovních poskytovatelů a veškeré vyřízení probíhá online.

Ve chvíli, kdy vám nějaká ta koruna přebývá, investujte.

Klient Petr si vezme půjčku v celkové výši 200.000 Kč na dobu 48 měsíců.

Jiné umožňují sjednání pojištění on-line až přímo z pláže.

Poskytovány jsou buď účelově, kdy se peníze mohou použít jedině k pořízení auta, nebo bez omezení účelu, kdy se jedná o půjčku běžnou s využitím peněz na cokoliv, včetně nákupu či opravy vozu. .Rychlá akce s příznivým výsledkem je současným módním trendem i v oblasti půjček.

 • Kromě osobní půjčky nabízí společnost Hello bank! také výhodnou konsolidaci, neboli sloučení více úvěrů do jednoho.
 • V případě, že byste měli cílovou částku nastavenou na 300 000 Kč, museli byste naspořit 105 000 - 150 000 Kč podle zvoleného tarifu a stavební spořitelny.
 • S účtem Tom Plus máte veškeré výběry ze všech bankomatů v ČR i po celém světě zdarma a stejně tak i jeho zřízení a vedení.
 • Naši klienti si velmi rychle oblíbili rychlou a snadnou půjčku přes mobil, kontokorent, platby mobilem a také Odměny za placení v aplikaci My Air.
 • ©   CoolPujcky.cz - Půjčka pro studenty Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021
I na ni se totiž vztahuje zákon o spotřebitelském úvěru, jinými slovy je zde zajištěna stejná míra ochrany dlužníka jako u ostatních spotřebních úvěrů od bank a licencovaných nebankovních společností.

6.5.2019 – Půjčku pro mladé poskytuje Státní fond rozvoje bydlení.Za poplatek pak můžete využít platební kartu MasterCard GOLD BASE či prémiovou MasterCard GOLD s řadou výhod (vypsali jsme nahoře v článku).

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 193 půjček. Poslední aktualizace provedena dne 14.04.2022 v 11 hodin 50 minut.

To až si na ní budete moci změnit PIN. Kdy to bude, se jako vždy dozvíte na našich sociálních sítích Facebook, Twitter a  Google+.

Ušetřete díky spojení více půjček do jedné

Češi si již zvykli půjčovat si peníze i na sezonní aktivity, kromě Vánoc například i na letní dovolené.


Konsolidaci dnes nabízejí nejen klasické bankovní instituce, ale sjednat si ji můžete i u některých nebankovních společností.

Jako jednotlivec si můžete půjčit 30 000 až 1 000 000 Kč s úroky od 5,49 % p.a.Ano, lze provést i takové sloučení, ale v tomto případě čekejte větší míru zkoumání vaší schopnosti splácet, než tomu bylo při vyřizování vašich současných půjček bez registru.

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 193 půjček. Poslední aktualizace provedena dne 13.04.2022 v 19 hodin 40 minut.

 • Mít uloženo 260 000 Kč s úrokem 1% je dnes extrémně nevýhodné, když na spořicím účtu dostanete i přes 4% (a peníze máte kdykoliv k dispozici).
 • Komerční banka poskytuje hypoteční úvěry, které mají omezenou využitelnost vztahující se na přesně stanovené body ve spojitosti s bydlením.
 • Společnost CreditAir sice dané částky (půjčka 3 000 Kč a 5 000 Kč) nabízí, ale se splatností 60 dní (dvě splátky).
 • Možnosti nastavení jsou pestré, v praxi myslete dopředu
 • Licencovaní poskytovatelé půjček takovému žadateli nikdy peníze neposkytnou (pod hrozbou přísných trestů).

Nový název Vašeho účtu je v závislosti na délce trvání vkladu buď Jednorázový termínovaný vklad (při splatnosti vkladu do 12 měsíců) nebo Dlouhodobý termínovaný vklad (při splatnosti delší než 12 měsíců).Pro lepší představu o tom, kolik by vás sloučení půjček měsíčně stálo, můžete využít jednoduchý kalkulátor na webových stránkách Expobank.

subjektům vzájemně se informujících o dluzích zákazníků, zejména registrům klientských informací;V našem článku vás seznámíme s 5 nejčastějšími důvody, které za neschválenou žádost mohou.

Pokud jste neuspěli, můžete si vybrat z naší nabídky půjček některou jinou.

 • Z pohledu dominant a přírodních krás toho může jistě hodně nabídnout.
 • Nebankovní registr klientských informací (NRKI) - registr dlužníků, který obsahuje negativní informace o závazcích klientů nebankovních poskytovatelů půjček.
 • Ne všechny přístupy výpočtu bonity jsou vhodné pro všechny druhy podnikatelů.
 • Systém funguje podobně jako v online bankovnictví, kde místo podpisu u příkazu k úhradě slouží autorizační kód zaslaný bankou na váš mobil.
 • Právě proto je vhodné riziko eliminovat na minimum a poskytnout úvěr pouze těm klientům, kde existuje vysoká pravděpodobnost bezproblémového splácení dluhu – mají dostatečnou bonitu.

Více na csas.cz/cs/osobni-finance/pujcky/slouceni-pujcek

To ale zdaleka neplatí, pokud si spotřebitelé vybírají finanční produkt,“ shrnuje výsledky průzkumu Roman Müller, analytik spotřebitelského financování společnosti Home Credit.Získat můžete od 10 000 do 150 000 Kč a splatnost si nastavit na 12 až 60 měsíců, což je oproti některé konkurenci až dvojnásobná lhůta.


©   CoolPujcky.cz - Kreditní karta Cofidis platba kdekoli Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021

 • Android se navíc stará o to, abychom mohli svůj mobil ovládat dotykově přes velký displej a nejenom přes tlačítka.
 • Samotná Poštovní spořitelna kromě hypotéky nabízí i celou řadu dalších finančních produktů, jako jsou běžný účet, několik druhů půjček, pojistné produkty nebo různé druhy spoření.
 • Do kapsy se vám vejde jen stěží, pokud si však na něj zvyknete, vždy pro něj najdete vhodné místo k přenášení v bundě nebo třeba batohu.
 • Pokud to neudělají, vystavují se riziku toho, že uzavřená smlouva může být neplatná.
 • Průzkum pro Home Credit provedla agentura STEM/MARK na reprezentativním vzorku 510 respondentů ve věku 18 - 64 let. Sběr dat probíhal po celé České republice od 26.11. do 2.12.2021.A tak zatímco dříve se v našich krajinách klimatizovaly pouze obchody nebo kancelářské budovy, dnes si klimatizační jednotku pořizují i běžné domácnosti.


Splácíte-li více dluhů a vaše měsíční splátky s nezbytnými výdaji již přesahují vaše příjmy, pak je sloučení dluhů do jednoho to pravé.

V současné době provozujeme 226 veřejných, respektive poloveřejných stanic.V opačném případě byste byli z evidence úřadu práce vyřazeni, a tak byste přišli i o nárok na pojistné plnění.

Spotřebiče Electrolux jsou úsporné a jejich funkce šetří čas. Za nákup vybraných modelů vám nyní vrátíme až 14 500 Kč zpět. Více na www.exasoft.cz.


Půjčka ihned na účet může být i spotřebitelská, což znamená výhodu v tom, že řada poskytovatelů je schopna vyřídit konkrétní žádost ve velmi rychlém časovém horizontu, kdy mluvíme dokonce i o několika hodinách.

 • Vlastní platby mobilem (tedy svou aplikací, nikoliv přes Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay nebo Samsung Pay) zavedly již Air Bank (My Air), Česká spořitelna (Poketka), ČSOB (NaNákupy), Era (Na Nákupy), Komerční banka (MojeMobilní karty).
 • Ferratum Credit rychlá půjčka na splátky se domácnostem hodí v řadě situací.
 • Půjčku ve výši 1 000 Kč poskytuje mnoho nebankovních společností i v hotovosti, peníze vám vyplatí přímo na ruku.
 • Další nespornou výhodou je příležitost kdykoliv během splácení měsíční splátku o 50% ponížit a tím překlenout dočasně zhoršenou finanční situaci nebo nečekané jednorázové výdaje.
 • Jsme známá inzerce půjček, která mapuje současný úvěrový trh.


V parametrech nového úvěru bychom si pak měli mít možnost zvolit si dobu a periodu splácení a rovněž RPSN. V případě konkrétních poskytovatelů sloučení půjček by se pak RPSN mělo doplnit samo.

Pro ty, kteří se chystají kupovat nemovitost, to představuje příležitost koupit dům či byt v dražbě za levnější cenu.30 000 Kč, které jsou rozloženy alespoň na 30 splátek.

V první řadě můžete zkusit oslovit svou stávající banku, u které již některý z úvěrů splácíte.

©   CoolPujcky.cz - Půjčka od lichváře Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022

Sloučení půjček u České spořitelny je produkt, který vás nebude nic stát.

SMS půjčka Via SMS nabízí 100 Kč až 30 000 Kč s dobou splatnosti do 30 dnů.©   CoolPujcky.cz - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia as - Presto půjčka sloučení úvěrů UniCredit Bank Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021

Baterie má kapacitu 4,8 kWh, uvedené domácnosti vystačí asi na jeden večer + noc.

Ceny pochopitelně závisejí na individuálním riziku – běžní řidiči dostávají jiné nabídky, než taxislužby, autopůjčovny, autoškoly nebo distributoři rychlého občerstvení.

Abych si udělal v těchto finančních tocích pořádek, rozhodl jsem se pro sloučení do jedné.

Půjčka 7 patří k rychlým a administrativně nenáročným půjčkám do 15 000 Kč (pro stavající klienty až 20 000 Kč) na období 7 až 28 dní.

Každá domácnost občas potřebuje zkrášlit novým nábytkem nebo užitečným spotřebičem. Financujte nákup vybavení domácnosti půjčkou nebo rovnou nakupte na splátky u některého z našich partnerů

Pokud nežádáte o půjčku sami, ale máte spolužadatele, musí i on doložit veškeré dokumenty, tak jako vy.

Jedná se o vymáhání povinnosti od dlužníka, která nebyla splněna dobrovolně – zpravidla se jedná o nesplácení půjček.

V případě, že by nevyhovovala ani jedna, je možnost sestavit nový návrh, v takovém případě se ale účtuje vyšší poplatek z prodlení.